دفتر فنی و مهندسی ریحانی

واردکننده فیوزهای تخصصی 

تلفن ۱: 33992061
تلفن ۲: 33992062
09121238576 دانیل ریحانی
09124388581 رایان ریحانی
واتس آپ : 09204388581
تلگرام: 09201238576
ایمیل: info@drelc.com​​​​​​​

فیوز فراز شاموت فرانسه | فیوز باسمن انگلیس | فیوز سیبا آلمان|فیوز AEG

فیوز AEG | نماینده AEG | شرکت AEG | AEG

تقریباً 40 سال است که Elettra توزیع کننده مجاز راه حل های با ولتاژ کم AEG بوده و با تخصص و پشتیبانی عمیق و پشتیبانی مستقیم به مشتریان خود از بخش های صنعتی ، عمرانی و تجاری کمک کرده است تا نیازهای آنها را در زمینه اتوماسیون ، مدیریت و توزیع محصولات خود برطرف کند.
فیوز AEG فیوز AEG فیوز AEG
ولتاژ کم

Elettra ، که توزیع کننده محصولات کم ولتاژ AEG برای ایتالیا است ، هم اکنون یکی از بازیگران مهم جهانی در بازاریابی و مدیریت کل طیف محصولات در این بخش از AEG است.

استاندارد با کیفیت بالا AEG نقطه شروع است: دستگاه ها ، راه حل ها و سیستم های یکپارچه برای برق با ولتاژ کم پیشرفته پیشرفته. جای تعجب نیست که برند AEG از سال 1883 مترادف با برتری های فنی و کاربردی باشد.

تمرکز ما خدمات جهانی مشتری است که به عنوان بیان مشخصی از ارزش ها و هویت سازمانی ما درک می شود که به منظور ایجاد یک مشارکت مثبت مثبت و پایدار طراحی شده است. تمام عملکردهای تجاری و فرآیندهای سازمانی براساس این مقادیر است.

برای الترا ، این ترجمه به صورت زیر است:

1. یک فلسفه شرکتی جهت درک نیازها و به اشتراک گذاشتن مشکلات مشتریان در یک زمینه تکنولوژیکی و اقتصادی بطور فزاینده پیچیده

2. یک مدل سازمانی که قادر به ارائه راه حلهای هدفمند ، کارآمد ، سریع ، رقابتی و بسیار انعطاف پذیر باشد

3. اخلاق حرفه ای که بر احترام مطلق و تمایل به دستیابی به رضایت کامل مشتری بنا شده است.

با گذشت سالها ، رویکرد ما به بازار در مجموعه ای از خدمات عملیاتی و پشتیبانی اختصاص داده شده به مشتری منعکس شده است ، از جمله: بستر لجستیکی برای توزیع محصولات کم ولتاژ AEG از مهمترین موارد موجود در بازار بین المللی ، مربیگری فعال. از شبکه فروش و دفتر فنی ، در دسترس بودن خدمات فناوری و برنامه های کاربردی نرم افزاری اختصاص داده شده برای طراحی و بودجه ، به طور کامل به مشتریان ما ارائه می شود.

ارزش افزوده ای که در تجربه مشتری مشتریان ما به رسمیت شناخته می شود دقیقا در این ترکیب ارزش ها و ویژگی ها بیان شده است که یافتن آن در بازار جهانی امروز بسیار دشوار است.

 

فیوز فشارقوی آاگ | فیوز فشارقوی AEG
سبد خرید